|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

همکاری با مراکز علمی (جذب دانشجویان به عنوان کارآموز)

یکی از مصادیق ارتباط بین دانشگاه و صنعت، پذیرش دانشجویان کار آموز در صنایع برای سپری کردن دوره کارآموزی است. این موضوع  فرصت های خوبی برای بهره گیری از دانش علمی در موفقیت های عملی و استعدادیابی علاقه دانشجویان فراهم می نماید.

کارآموزی، ابزاری منحصر به فرد برای کنکاش شغلی  است و حضور  کارآموزان در صنعت، زمینه  های مناسبی را برای بهره گیری از یافته ها و دانسته های آکادمیک در موقعیت های عملی، فراهم می نماید و فرصت های مطلوبی را جهت استعداد سنجی و به محک نهادن علاقه کارآموزان، درپی خواهد داشت. دوره کارآموزی نه تنها باعث افزایش قابلیت های دانشجویان برای اشتغال در آینده می‌شود بلکه به کارآموزان قدرت انتخاب بیشتری ارائه می نماید تا بتوانند بهتر به علاقمندی‌ها و گرایش‌های خود در زمینه‌های مختلف پی برده و نقاط ضعف و قوت کار خود را ارزیابی کنند. همچنین آنان در این دوره علاوه بر آشنایی بیشتر با رشته تحصیلی خود و تکنولوژی های روز، به تجربیاتی برای انجام کار و ورود به بازار کار دست می یابند.

اداره آموزش و تجهیز سرمایه های انسانی شرکت پالایش نفت اصفهان نیز در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، مطابق قوانین و مقررات خود هر سال اقدام به پذیرش تعدادی دانشجوی کارآموز از دانشگاهها و موسسات مختلف آموزش عالی کشور در رشته های مرتبط  نموده و فرصتی را فراهم می نماید  تا دانشجویان از تجربیات پیشکسوتان این مرکز بزرگ صنعتی، استفاده نموده و با خوشه چینی از تجربیات موجود ، روزهای موفقی را برای خود رقم بزنند.