|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان در این مراسم گفت:  یکم شهریور، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته  و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشور است تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.

مرتضی ابراهیمی افزود:  روز پزشک امسال یادآورکننده مجاهدت های جمع زیادی از مدافعان سلامت در سراسر کشور است که مخلصانه سلامتی خویش را در راه خدمت به مردم نثار کردند. سپید جامگانی که این روزها در صف مقدم مبارزه با کرونا با تکیه بر خدای قادر و متعال، بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود مواجه‌ شدن با ناملایمات، در اوج فروتنی می کوشند تا درد و رنجی از تن رنجور بیماران کم کنند و نعمت سلامتی را به آنان بازگردانند.

 وی ادامه اد: بی شک این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند و یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس است.