|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

در این مراسم که مصادف با هفتم مهرماه و روز آتش‌نشانی و ایمنی بود، مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با حضور در اداره آتش‌نشانی شرکت و تقدیر از همکاران این بخش گفت:
نام‌گذاری روز هفتم مهر به‌عنوان روز «ایمنی و آتش‌نشانی» بهانه‌ای است تا از کسانی که جان و آسایش خود را در جهت ایمنی دیگران به خطر می‌اندازند، تقدیر کنیم. این روز برای گرامیداشت انسان‌هایی است که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می‌گذرند تا ما بتوانیم در امنیت کار و زندگی کنیم.

مرتضی ابراهیمی با تأکید بر اهمیت آتش‌نشانی خطاب به آتش‌نشانان اظهار داشت: شما عزیزان قدر لحظه‌ها را به‌خوبی درک می‌کنید، زیرا در هنگام بروز حوادث ارزش لحظات را می‌دانید و جان خود را به کف گرفته و بی‌محابا دل به آتش می‌زنید تا مبادا آتش از دست دادن، به جان کسی بیفتد.

 وی آتش‌نشانی را شغلی که همواره در حوادث پیش‌قدم بوده و نوعی عشق‌بازی باجان و آتش است، توصیف کرد و تصریح کرد: با توجه به اهمیت وظیفه آتش‌نشانی، این شرکت در جهت جذب نیرو برای طرح‌های جنوبی پالایشگاه، آتش‌نشانی را در اولویت قرار داده است.

رئیس آتش‌نشانی نیز ضمن تشکر از حضور مدیریت در این مراسم، آتش‌نشانی را در زمره سخت‌ترین کارهای دنیا عنوان کرد و تأکید کرد: آتش‌نشان باید بدنی آماده داشته باشد و از سرعت عمل خوبی هم برخوردار باشد. قدرت تحلیل سریع، اعصاب قوی و کنترل خود در برابر واکنش‌های احتمالی آسیب دیدگان از حریق یا هر حادثه دیگری، از لازمه‌های عملکرد یک آتش‌نشان در محل حادثه است.

غلامرضا وکیلی همچنین گفت: آتش‌نشانان شعله‌های سرکش، خشمگین و سوزان را فرومی‌نشانند تا دلهره مردمان گرفتار را رفع کنند و لبخند رضایت را بر لب آنان بنشانند.