|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

#روز ۱۳ دی‌ماه هم‌زمان با سالروز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، با حضور مدیرعامل وتنی چند از مسئولین شرکت پالایش نفت اصفهان، آیین رونمایی از تابلوی بلوار ” شهید سپهبد قاسم سلیمانی» و مزین شدن بلوار اصلی شهرک شهید محمد منتظری به نام آن شهید والامقام اجرا شد.
#برگزاری نمایشگاه ویژه سردار دل‌ها، تهیه و تدوین نماهنگ و اجرای گروه سرود ویژه این شهید والامقام در محل شرکت پالایش نفت اصفهان از دیگر برنامه‌های این روز بود.
#به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی (ره)، مسابقه «یادداشت یا دل نوشته» با محوریت سردار دل‌ها، پرچم مقاومت و صلح منطقه‌ای برای همکاران و خانواده ایشان برگزار شد. زمان مهلت پاسخ به این مسابقه فرهنگی ۳۰ دی‌ماه سال جاری اعلام‌شده است و در پایان به ۲۰ نفر از بهترین پاسخ‌ها و به‌قیدقرعه جوایزی اهداء خواهد شد.
#در این روز به مناسبت سالگرد شهید قاسم سلیمانی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان نیز پیامی صادر کرد. در بخش از این پیام آمده است:
تمام این سرزمین سرافراز، تمام خاک این وطن، شقایق‏زار است. بدون شک سردار سلیمانی نمونه بارز تربیت‌شدگان مکتب علوی و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است. همه عمرش در راه مجاهدت گذشت و تا آخرین لحظه در جبهه مقاومت دلاورانه مبارزه کرد و شهادت که بالاترین اجر و پاداش این مردان است، نصیبش شد. سالگرد شهادتش مبارک!
رد پای رفتن سردار دل‌ها و شهیدان عزیز این مرزوبوم تا ابد بر شانه‏های زمانه باقی است؛ آن‌ها همیشه هستند و جاده‏ای که فراروی ما گستردند، تکلیف تمام لحظه‌هایمان را روشن کرده است. باید این خاک فرا رفته تا آسمان را که میراث خون‏ شهیدان بی‏باک است، با دست‏های خداخواهی و با باور بی‏تردید، در آغوش بگیریم و پاسدار این مرز روبه خدا باشیم. با خون پاک مطهر آن شهید سرفراز و یاران شهیدش عهد می‌بندیم که درس ایثار رشادت، عزت، اخلاص را از طریق پاسداشت یاد و سیره آن بزرگ‌مرد فراگیریم و هرکدام رهرو راه پرافتخار او باشیم. یادشان تا ابد ماندگار!