|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

#روز ۱۳ دی‌ماه هم‌زمان با سالروز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، با حضور مدیرعامل وتنی چند از مسئولین شرکت پالایش نفت اصفهان، آیین رونمایی از تابلوی بلوار « شهید سپهبد قاسم سلیمانی» و مزین شدن بلوار اصلی شهرک شهید محمد منتظری به نام آن شهید والامقام اجرا شد.
#برگزاری نمایشگاه ویژه سردار دل‌ها، تهیه و تدوین نماهنگ و اجرای گروه سرود ویژه این شهید والامقام در محل شرکت پالایش نفت اصفهان از دیگر برنامه‌های این روز بود.
# به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی (ره)، مسابقه «یادداشت یا دل نوشته» با محوریت سردار دل‌ها، پرچم مقاومت و صلح منطقه‌ای برای همکاران و خانواده ایشان برگزار شد. زمان مهلت پاسخ به این مسابقه فرهنگی ۳۰ دی‌ماه سال جاری اعلام‌شده است و در پایان به ۲۰ نفر از بهترین پاسخ‌ها و به‌قیدقرعه جوایزی اهداء خواهد شد.
#در این روز به مناسبت سالگرد شهید قاسم سلیمانی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان نیز پیامی صادر کرد. دربخشی از این پیام آمده است: تمام این سرزمین سرافراز، تمام خاک این وطن، شقایق‏زار است. بدون شک سردار سلیمانی نمونه بارز تربیت‌شدگان مکتب علوی و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است. همه عمرش در راه مجاهدت گذشت و تا آخرین لحظه در جبهه مقاومت دلاورانه مبارزه کرد و شهادت که بالاترین اجر و پاداش این مردان است، نصیبش شد. سالگرد شهادتش مبارک!
#شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خویش با پیوستن به کاروان همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه، ۱۵۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان اهدا کرد. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان بابیان اینکه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع استان، پیشتازان عرصه خیر و احسان هستند، از مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان به دلیل حمایت از نیازمندان تقدیر کرد و گفت: تبلت های اهدایی بر اساس نیازسنجی و اولویت‌بندی صورت گرفته است که با همکاری مجموعه شرکت پالایش نفت اصفهان، به دانش آموزان خانوارهای تحت حمایت در سراسر استان اهدا خواهد شد.
مرتضی ابراهیمی هم‌زمانی اهدا تبلت ها را با ایام سالروز شهادت سردار سلیمانی که همواره مدافع و حامی فرزندان بی‌سرپرست بود، مبارک توصیف کرد و این اتفاق را افتخاری برای شرکت پالایش نفت اصفهان دانست.
رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان نیز با تأکید بر اینکه در این شرکت، تعهد به جامعه و محیط‌زیست، مفهومی چندوجهی و گسترده دارد، گفت: پالایشگاه همواره در توسعۀ کسب‌وکار به مسئولیت‌های اجتماعی‌ توجه داشته است و در راستای همین مسئولیت‌های خطیر اجتماعی و مدنی اقدامات زیادی نیز انجام داده است.
محمدصادق حاجیان افزود: در سال جاری و در جهت مقابله با کرونا، این شرکت مبلغ ۹ میلیارد تومان به استان کمک کرد. همچنین با تولید ماده ضدعفونی‌کننده مولتی اکسیدان آن‌ها را بدون دریغ در اختیار تمامی سازمان‌ها، مساجد، خیریه‌ها و… قرار داده و می‌دهد. کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، کمک به بهسازی میدان استقلال اصفهان، کمک به اداره بهزیستی، کمک به سیل‌زدگان سال‌های اخیر، از نمونه فعالیت‌های شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی است.
در پایان این مراسم به‌صورت نمادین با رعایت همه نکات بهداشتی و قواعد فاصله‌گذاری اجتماعی، به نمایندگی از همه دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد، به ۶ نفر از دانش آموزان ۶ دستگاه تبلت اهدا شد.