|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نشست مشترک شورای پژوهش پالایشگاه و مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که با محوریت اقتصاد دانش‌محور در بازار، برگزارشده بود، ایجاد و تقویت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان را جزو فعالیت‌های این شهرک عنوان کرد و اظهار داشت: مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری باهدف ارائه مشاوره، تخصیص امکانات اداری، آزمایشگاهی و کارگاهی و کمک‌های مالی و به‌منظور حمایت و توسعه شرکت‌های کوچک و متوسط, تأسیس‌شده است.

قیصری با اشاره به اینکه در این شهرک حدود ۱۵۰۰ محصول تجاری فعال است، سهم بخش خصوصی در توسعه این شهرک را ۷۵ در صد اعلام کرد و افزود: در جهت فعالیت بخش نفت و گاز، پردیس علم و فناوری تأسیس‌شده که تا کنون در این حوزه ۴۰ شرکت ایجاد شده است.

مصطفی الهی معاون مهندسی و توسعه شرکت پالایش نفت اصفهان نیز طی سخنانی بومی‌سازی کالاهای مصرفی، ایجاد دانش فنی تجهیزات با فناوری پیشرفته مانند تجهیزات آزمایشگاه، آنالایزرها، اعتماد و کار سپاری به شرکت‌های داخلی را از دغدغه‌های پالایشگاه برشمرد.

همچنین علیرضا جعفر پور، معاون تولید شرکت پالایش نفت اصفهان تصریح کرد: پالایشگاه اصفهان دارای تجربه و پتانسیل بالایی در زمینه‌های فنی است که به‌صورت مشاوره صنعتی در اختیار دانشجویان و شرکت‌های صنعتی تحت عنوان پروژه‌های دانشجویی و پژوهشی قرار می دهد.

مجید شهسواری مدیر کالا این شرکت نیز به‌منظور معرفی کالاهای موردنیاز پالایشگاه و همچنین معرفی خدمات قابل‌ارائه شرکت‌ها، پیشنهاد ایجاد یک نمایشگاه مشترک را ارائه نمودکه مصوب شد این نمایشگاه ایجاد گردد.