|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

به منظور ابراز همدلی و همدردی با آسیب دیدگان زلزله اخیر شهر سی سخت استان کهکیلویه و بویراحمد و تأمین بخشی از مایحتاج ضروری و مورد نیاز، کمک‌های غیر نقدی شرکت پالایش نفت اصفهان به این شهر ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان، با حمایت مدیریت این شرکت مبلغ ۱۰ میلیارد میلیارد ریال کمک‌های ضروری در قالب اقلام مصرفی مورد نیاز به زلزله‌زدگان سی‌سخت اهداء شد.
این کمک‌ها شامل ۸۰۰ تخته پتوی یک‌نفره، ۱۰۰۰ کیسه برنج، ۱۰۰۰بسته حبوبات شامل عدس، ماش، نخود، لوبیا، لپه، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، کنسرو تن ماهی وکنسرو بادنجان در خودروی های سنگین، بارگیری و به منطقه زلزله‌زده ارسال گردید.
مدیر روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان در حاشیه ارسال اقلام مورد نیاز منطقه گفت: یکی از خصلت هایی که در سرشت همه انسان ها نهفته کمک به همنوع است، زمین لرزه، آتش سوزی، سیل و توفان، بلایای طبیعی است که در جای جای جهان رخ می دهد؛ اما آنچه مصیبت ناشی از دست دادن مال و زندگی را برای بازماندگان کاهش می دهد حرکت های انسان دوستانه و همراهی مردمی است که تجلی آن را می توان در ملت ایران دید.
محمد صادق حاجیان با بیان اینکه ایرانیان همواره در هنگام بروز حوادث همچون زلزله اخیر شهر سی سخت، عشق به همنوع را به جهانیان نشان داده اند گفت: ارسال انواع کمک ها به آسیب دیدگان زمین لرزه در جهت حمایت از هموطنان عزیزمان است.