|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مديرعامل جديد شركت پتروشيمي اصفهان گفت:

مراسم معرفی مدیرعامل جدید و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی اصفهان با حضور اعضای هیئت‌مدیره جدید و مدیران و روسای این شرکت در سالن صدف پتروشیمی اصفهان برگزار شد.
در این مراسم مرتضی ابراهیمی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان و رئیس هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی اصفهان، ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و تلاش‌های ارزنده اعضای هیئت‌مدیره در دوران تصدی مدیریت پیشین  شرکت (آقایان ترکان، براتی و پورسینا) و بازگرداندن حقوق و جایگاه این شرکت، به سوابق مدیرعامل جدید شرکت؛ سید مصطفی الهی به‌عنوان یکی از مدیران باتجربه و باسابقه در صنعت نفت، ابراز امیدواری کرد: انشاا… در دوران مدیریت ایشان، به اهداف تدوین‌شده و تعالی شرکت دست خواهیم یافت.
سید مصطفی الهی مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، این ماه را منشأ خیروبرکت برای شکوفایی و رشد و سرآمدی شرکت پتروشیمی اصفهان دانسته و با اشاره به سوابق مدیران و نیروهای فعال و کارآمد در این شرکت، ضمن قدردانی از مدیران عامل در سال های گذشته و همکاران ایشان، اظهار امیدواری کرد که با یاری خداوند منان و با کمک نیروی انسانی دلسوز و متعهد این شرکت که از سکان‌داران اصلی هستند و همچنین با حمایت و مساعدت‌های مدیران شرکت پالایش نفت اصفهان، پیوند پتروشیمی و پالایشگاه اصفهان، محکم‌تر از قبل خواهد شد.
وی افزود: به‌طور حتم با بهره‌گیری از تجربیات و تعاملات دوسویه و هم‌افزایی دو شرکت می‌توانیم باارزش‌های افزوده جدید در شرکت پتروشیمی اصفهان، منابع مالی بیشتری ایجاد نماییم و دانش و تجربیات خویش را به نسل‌های آینده و نیروهای کارآمد جدید انتقال دهیم.
الهی در ادامه بابیان اینکه تکالیف مجمع عمومی چراغ راه و انجام آن، وظیفه همه ماست، اجرایی شدن پروژه‌ها و طرح‌های جامع بهینه‌سازی شرکت را از گام‌های پیش رو و اقدامات مؤثری شمرد که باید هر چه سریع‌تر آغاز و پیگیری گردد.
گفتنی است پیش‌ازاین اکبر ترکان مدیرعامل شرکت پتروشیمی اصفهان بود. شرکت سهامی پتروشیمی اصفهان، اولین تولیدکننده محصولات آروماتیک در ایران، یکی از طرح‌های ملی و مهم دهه اول انقلاب است که در سال ۱۳۷۱ باهدف تولید بیش از ۳۰۰/۰۰۰ تن مواد آروماتیک در سال شامل بنزن، تولوئن، ارتوزایلین، پارازایلین و مخلوط زایلین به جمع واحدهای تولیدی کشور پیوست. این مجتمع از واحدهای زیر بنائی کشور بوده و محصولات آن به‌عنوان خوراک صنایع پایین‌دستی نظیر شوینده‌ها، پلاستیک‌ها،‌ الیاف پلی‌استر، نرم‌کننده‌های پـلاستیکی، رنگ‌سازی و صنایع نظامی به‌کاربرده می‌شود.