|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

در برنامه تلويزيوني" يك شهر ضيافت" روي داد

شرکت پالایش نفت اصفهان در ماه مبارک رمضان با اختصاص مبلغ ۴ میلیارد ریال کمک نقدی، مقدمات آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را رقم زد تا ایشان به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان، با حضور سخنگوی این شرکت، در برنامه تلویزیونی “یک شهر ضیافت” که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۵ استانی اصفهان، پخش می‌گردد، پالایشگاه اصفهان با تقدیم ۴۰۰ میلیون تومان در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مشارکت نمود و با این کار خداپسندانه چند تن از زندانیان، به آغوش خانواده بازگشتند.
محمدصادق حاجیان در این برنامه به فعالیت‌های پالایشگاه در جهت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان ضمن انجام وظایف عملیاتی و تأمین فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور و تحویل خوراک به پنج شرکت پایین دستی، توجه به شرایط و وضعیت استان و کشور را جزو وظایف خویش می‌داند و در این جهت در یک سال اخیر بیش از ۲۰۰۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه، تن ماهی، عدس، ماش و سویا تهیه و در بین نیازمندان توزیع کرده است. همچنین در ایام شیوع کرونا ضمن پرداخت ۹ میلیارد تومان در جهت مقابله با کرونا، به شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به طور مستمر بسته‌های بهداشتی اعم از ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده تهیه و در بیمارستان ها توزیع کرده است. این شرکت در کنار فعالیت روزمره بیش از ۴۰۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی‌کننده نیز برای سازمان‌ها وادارات متقاضی اصفهان تولید و توزیع کرده که این روند تا زمانی که متقاضی وجود داشته باشد، ادامه دارد.
گفتنی است برنامه یک شهر ضیافت در راستای کمک برای آزادی مددجویان زندانی جرایم غیر عمد در طول ماه مبارک رمضان هرروز پیش از افطار از سیمای مرکز اصفهان اجرا می‌شود.