|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

در جهت تأمين قطعات مورد نياز 6 ماهه اول سال

تا پایان ۶ ماهه اول سال جاری، شرکت پالایش نفت اصفهان با استفاده از توانمندیهای سازندگان کشور، تعداد ۳۵۰ قطعه یدکی تجهیزات مورد نیاز خود را با تیراژ ۶۴۰۰۰ عدد، بومی سازی کرده است.
رئیس پشتیبانی ساخت داخل و منابع کالای این شرکت افزود: ساخت قطعات، ۱۸۰میلیارد ریال هزینه در برداشته و صرفه جویی ناشی از بومی کردن آنها، بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد می شود.
سعید احترامیان تأکید کرد: با بهره گیری از تخصص و همت صنعت¬گران و شرکت¬های سازنده توانمند و پر تلاش کشور، بیش از ۸۰ درصد نیازمندی¬های کالایی پالایشگاه اصفهان در داخل و بدون نیاز به خرید از خارج تأمین شده است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد ارتباط مؤثر با دانشگاه¬ها و مراکز دانش بنیان و بهره¬مندی از توانمندی صنعتگران و متخصصان کشور جزو اولویت¬های واحد پشتیبانی ساخت داخل و منابع کالای شرکت قرار دارد، تصریح کرد: در حال حاضر با بیش از ۵۷۰ شرکت سازنده داخلی ارتباط داریم.
رئیس پشتیبانی ساخت داخل و منابع کالای شرکت، با بیان اینکه تا کنون با این روش موفق به تولید قطعات بسیار مهم و قابل رقابت با نمونه های خارجی شده ایم، گفت: با وجود اعمال تحریم های ظالمانه وجهت دار علیه کشور عزیزمان ایران، شرایط مطلوبی فراهم شده تا ما بیش از گذشته بر دانش، توانایی و تجارب کارشناسان و سازندگان داخلی تکیه کنیم و در این مسیر امکان ساخت نخستین بار بسیاری از قطعات را برای شرکت پالایش نفت اصفهان فراهم آوریم.
احترامیان ادامه اد: با قاطعیت می توان گفت تحریم دشمن در این سالها تبدیل به فرصت در جهت خودکفائی و قطع وابستگی در کلیه امور و پیشرفت شده است.