|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر شرکت پالایش نفت اصفهان در دوران دفاع مقدس، با حضور تعدادی از مسئولین کشوری، مدیران و خانواده شهدای این شرکت برگزار شد.
در این مراسم ابتدا رئیس روابط عمومی، پیام مرتضی ابراهیمی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان را قرائت کرد. در بخشی از پیام آمده است: جان جهان با خون شهیدان است که می تپد و شهید همان سرو آزاده ای است که مرغ انسانیت بر آن آشیانه گرفت. شهادت از نیستی هستی یافتن و از قطره دریا شدن است. برگ برگ تاریخ، خود گواهی محکم بر این مدعاست که حوادث در اوراقش رنگ نمی بازد و همواره شهید و شهادت از جایگاه و مقامی بس والا برخوردار بوده و در همه اذهان و قلوب، مقدس و محبوب مانده¬اند؛ زیرا که شهادت بزرگ¬مردانی همچون ائمه اطهار(ع) و بزرگان دینی و همه گران قدرانی که همچون شهید تندگویان ها، شهید همت ها، شهید حججی ها، سردار قاسم سلیمانی ها با عشق تا آخرین لحظه از ایمان و وطن خویش مردانه دفاع کردند، مظهر افتخار و مایه غرور ملت هستند.
….. و حال، بزرگداشت مقام شامخ شهدا یک وظیفه دینی و همیشگی برای آحاد مختلف جامعه محسوب می گردد. زنده نگه‌داشتن نام شهدا، توجه به تمام ارزش‌های انسانی است. آنان به سوی میعاد الهی گام برداشتند و خانواده های گرامی ایشان اعم از والدین، همسر و فرزندان ماندند، تا با حضور خویش عظمت و بزرگی کار سرپرست خویش را بر دیدگان به تصویر بکشند. برماست که فرزندان ارجمند شهید را گرامی داشته و همچون جان عزیزشان داریم؛ همچنین برای پاسداشت خون آن والا مقامان، کشور را از هر گزندی دور نگهداریم. یاد همکاران شهید عالی شأن شرکت پالایش نفت اصفهان گرامی باد!
فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه شهدای جمهوری اسلامی از هر حیث در دنیا نمونه هستند، اظهار داشت:‏ آرامش و حریت امروز ما مرهون فداکاری های شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی است،
امیر امیر مسعودی تصریح کرد: امروز هم اگر ایثار و جانفشانی مدافعان حرم نبود، به یقین بدانید که دشمن هیچ چیز برای ما باقی نمی گذاشت و این راه شهدا همچنان ادامه دارد، بدانید که شهدای ما در میان همه نیروهای مسلح جهان از هر حیث بی نظیر و نمونه بودند.
گلباران یادمان شهدای شرکت و تقدیر از خانواده شهدا از دیگر برنامه های این مراسم بود.