|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

در سال‌جاری بیش از ۲۰۰۰ دوره آموزشی برنامه¬ریزی و اجرا گردیده است که نمایانگر توجه شرکت پالایش نفت اصفهان به آموزش کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی سازمان است.
رئیس آموزش و تجهیز سرمایه های انسانی شرکت پالایش نفت اصفهان با بیان اینکه برگزاری دورۀ آموزشی برای جامعه صنعت نفت ضرورتی اجتناب¬ناپذیراست،گفت: نقش آموزش هدفمند در توانمند سازی جامعه از طریق پذیرش دانشجو برای طی نمودن دوره¬های کارآموزی، صنعت نفت و سطح علمی کارکنان غیر قابل انکار است.
فرشته مشهدی میزان آموزش کارکنان شرکت در هشت ماه سال جاری را ۱۷۲۸۳۰ نفرساعت در زمینه های دوره های عمومی، مدیریتی، فنی تخصصی و HSE که ۱۱۵۳۹۰ نفرساعت آن آزمون محور بوده است. اعلام کرد و افزود: با توجه به اهمیت HSE درپالایشگاه در همین مدت برای پیمانکاران شرکت ۶۳۰۳ نفرساعت دوره آموزشی برگزار شده است و در همین حوزه پیش بینی می شود تا پایان سال ۵۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی برگزار شود.
وی هزینه درتوانمندسازی کارکنان پالایشگاه را سرمایه گذاری در ارتقای سطح کیفی فرآیندها و فعالیت ها عنوان کرد و گفت: اگر همه همکاران توانمند باشند بدون شک گامی بلند به سوی پیشبرد اهداف متعالی شرکت خواهد بود.
مشهدی درادامه با اشاره به شیوع کرونا در دو سال گذشته، اظهار داشت: شرکت پالایش نفت اصفهان به پشتوانه چند دهه تجربه موفق آموزشی و در راستای تعهد و وظیفه خود در امر آموزش و با توجه به شرایط جامعه و ضرورت‌های ناشی از گسترش ویروس کرونا با شعار ” آموزش تعطیل نیست” با دارا بودن زیر ساخت‌های مناسب و مدرسان حرفه‌ای و با تجربه، حیطه آموزش‌های مجازی و آنلاین خود را در سطح شرکت گسترش داده و امکان برگزاری کلاس های آنلاین برای همکاران را فراهم نموده است.
وی از فراهم بودن زیرساخت آموزشی به صورت حضوری و مجازی در شرکت خبرداد و گفت: زیرساخت هر گونه آموزش بر اساس طراحی دوره¬های آموزشی در کمترین زمان ممکن امکان پذیراست.
رئیس آموزش و تجهیز سرمایه های انسانی شرکت پالایش نفت اصفهان برگزاری دوره های آموزشی حضوری را به دلیل تعاملات نزدیک تر و حذف پارازیت های آموزشی و محیطی، مطلوب تر ارزیابی کرد و افزود: تجربه نشان داده دوره های آموزشی حضوری نسبت به دوره های مجازی تأثیرگذارتر هستند، از این رو با کاهش روند شیوع ویروس کرونا امکانات و زیرساخت های لازم در این امر نیز تأمین است.