|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

عضو هیئت عامل و معاون شعب، مدیر امور شعب منطقه ۲ کشور، مدیر امور شعب منطقه یک کشور،  رئیس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان بانک ملی، در دیدار با مدیر عامل و معاون اقتصادی و بازرگانی شرکت پالایش نفت اصفهان راه های تقویت همکاری های دوسویه را مورد بررسی قرار دادند.
  در این  نشست مونسان معاون شعب بانک ملی ایران، شرکت پالایش نفت اصفهان را از مشتریان مهم و ارزشمند بانک ملی ایران دانست و از حضور در این شرکت و دیدار با مدیران نخستین شرکت پالایشی کشور از نظر تنوع تولید، اظهار خرسندی کرد و گفت: به عنوان دارنده بالاترین ارزش بازار سرمایه در بین بانک های کشور، مفتخریم مشتری قدرتمند و پرتوانی همچون شرکت پالایش نفت اصفهان را در جهت اجرای پروژه های عظیم ملی حمایت کنیم.
وی با بیان اینکه  بانک ملی ایران  در جهت حمایت از بنگاه ها، رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور تلاش می کند، آمادگی این  بانک را برای تأمین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت شرکت پالایش نفت اصفهان با هدف توسعه و انجام پروژه های جدید اعلام کرده و اظهار امیدواری نمود که سطح تعاملات طرفین بیش از پیش افزایش یابد.
معاون اقتصادی و بازرگانی شرکت پالایش نفت اصفهان نیز ضمن تقدیر از زحمات بانک ملی ایران در جهت حمایت از پروژه های ملی شرکت پالایش نفت اصفهان، با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها، بر تداوم حضور اثربخش بانک در پروژه های ملی این شرکت با جذب منابع جدید تأکید کرد.
مهدی صرامی در بخش دیگری از سخنان خویش به چشم انداز شرکت پالایش نفت اصفهان مبنی بر تبدیل شدن به یکی از هلدینگ های موفق پتروپالایشی کشور اشاره کرد و تصریح نمود: در این مسیر با هدف افزایش حاشیه سود پالایشگاه و سودآوری سهامداری، تا کنون  نزدیک به ۵۰  درصد از سهام پتروشیمی اصفهان و  ۲۰  درصد سهام نفت سپاهان را خریداری کرده ایم.
وی یکی از مزایای تبدیل شدن به پتروپالایشی شدن  پالایشگاه اصفهان را که یکی از بزرگترین پالایشگاه های کشور محسوب می شود، دستیابی به استانداردهای زیست محیطی و تولید محصولات دوستدار محیط زیست برشمرد و اظهار داشت: این شرکت از سال های گذشته همسو با برنامه های خود، پروژه های زیست محیطی و اقتصادی ارزشمندی را در قالب طرح جامع تعریف کرده تا محصولات تولیدی اش را در حد استانداردهای یورو ۵ ارتقاء دهد.
معاون مالی و اقتصادی شرکت پالایش نفت اصفهان با بیان اینکه  احداث مجتمع بنزین سازی یکی از طرح های اجرایی زیست محیطی- اقتصادی پالایشگاه بود که در کمتر از ۶ ماه از احداث آن، شاهد بازگشت ۵۰ درصد سرمایه بودیم، افزود: در پروژه زیست محیطی  و ملی دیگر شرکت، با نام تصفیه گازوئیل که سال آینده به بهره برداری می رسد؛ گوگرد گازوئیل تولیدی به میزان  ۱۰ ppm   کاهش خواهد یافت  و سود آوری مطلوبی برای شرکت به ارمغان می آید، به طوری که در ازای هر بشکه ۱۵۹ لیتری گازوئیل  طبق استاندارد یورو ۵، ۷ دلار سود خواهیم داشت.
صرامی پروژه کاملاً اقتصادی گوگردزدایی از نفت کوره را از دیگر طرح ها معرفی کرد و اظهار امیدواری نمود با همکاری بانک ملی تا سه سال آینده به بهره برداری کامل برسد.