|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

دکتر هادی اخلاقی فیض مدیرعامل بانک تجارت کشور با مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پتروشیمی اصفهان  دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل بانک تجارت کشور در جلسه با مدیران این شرکت‌ها ضمن تبریک روز پتروشیمی با اشاره به جایگاه بانک تجارت در حمایت از صنایع پالایشی و پتروشیمی کشور تأکید کرد: تجربه سال‌ها خدمت‌رسانی به فعالان عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بانک تجارت را به بانک متخصص در این حوزه تبدیل کرده و ما وظیفه خود می‌دانیم که در اجرای طرح‌های توسعه محور، همچون مشاوری امین و پشتیبان توانمند در کنار آنان حضور داشته باشیم و  در این راستا  آثار ارتباط حرفه­ای مدیران و کارکنان شرکت‌های پالایش نفت و پتروشیمی با همکاران ما در استان اصفهان مشخص است.

دکتر اخلاقی با بیان اینکه امروزه بخش‌های مختلف اقتصادی کشور وابسته به گردش چرخ‌های صنعت نفت است، افزود: شکل‌گیری مجموعه بانکداران حرفه‌ای در بانک تجارت، فرصت ارزشمندی را برای فعالان عرصه اقتصاد کشور فراهم کرده است.

مرتضی ابراهیمی مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با استقبال از حضور مدیر بانک تجارت  در پالایشگاه و پتروشیمی اصفهان  این اتفاق  را نشان از دغدغه ایشان به توسعه صنعت و فراتر از مشتری مداری توصیف کرد.

وی افزود: تسریع و تسهیل در توسعه کشور، مرهون هماهنگی و پشتیبانی نهاده های اصلی  توسعه است. اگر این نهاده ها  همچون  سیستم بانکی و شرکت های تولیدی به صورت سیستمی و در مسیر درست قرار بگیرند، توسعه حتمی است. من این حرکت بانک تجارت را همگام و در مسیر توسعه صنعت پالایش و پتروشیمی ارزیابی می کنم و از این جهت خرسندم که میزبان مدیرعامل بانک تجارت و مدیران این مجموعه هستیم.