|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان همزمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به سرزمین جمهوری اسلامی ایران، در مراسم بزرگداشت این روز که در محل یادمان شهدای عزیز دوران دفاع مقدس این شرکت برگزار شد، گفت: خوشبختانه پس از فراز و نشیب های فراوان در طول این سالها، از یک کشور وابسته به استکبار تبدیل به یک کشور مستقل شده ایم، به طوری که ۹۰ درصد تجهیزات به ویژه تجهیزات حیاتی در پالایشگاه اصفهان، بومی سازی شده است.
دکتر محسن قدیری اظهار داشت: در این سالها افزایش ظرفیت خوراک و کیفیت محصولات با تلاش و حمیت و هم افزایی حاصل شده است و با افتخار می گوییم که در حال حاضر بیش از ۳۲ نوع محصول در شرکت پالایش نفت اصفهان تولید می شود.
وی تفکر شیعی، بسیجی و ایثارگری را عامل پیشرفت کشور دانست و افزود: تحریم ها و بی عدالتی ها نسبت به جمهوری اسلامی ایران نه تنها نتوانسته آسیبی به توانمندی متخصصان ما وارد کند، بلکه موجب پیشرفت بیش از پیش کشور شده است.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با بیان اینکه حتی یک فرد خارجی در سازمان ها حضور ندارد و وابستگی به غرب یک آرزوی تحقق نیافتنی خواهد ماند، تأکید کرد: با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری توانسته ایم در جهت جلوگیری از خام فروشی گام برداریم و در این سالها کارهای عظیمی در جهت خودکفایی انجام دهیم.