|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان در حاشیه سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش گفت: به طور کلی در این شرکت ۳۶ هزار قلم کالا داریم که از این تعداد حدود ۳۳ هزار قلم بومی سازی شده است؛ به عبارتی ۹۰ درصد تجهیزات و کالای شرکت ایرانی شده و در صنعت پالایش مورد استفاده قرار می گیرد، خوشبختانه توانسته ایم سخت ترین و پیچیده ترین دستگاه ها را بومی سازی کرده و ازآنها در شرکت خود بهره مند باشیم.
دکتر محسن قدیری با بیان اینکه در خصوص میزان صرفه جویی ارزی اعلام رقم دقیق امکان پذیر نیست، اظهار داشت: به طور تقریبی می توان گفت هزینه ساخت تجهیزات در داخل کشور ۴۰ درصد پایین تر از هزینه خرید خارجی است، ضمن اینکه مشکلاتی همچون تحریم و نیاز به گشایشLC به دلیل فرآیندهای پیچیده تجهیزات را مرتفع کرده ایم. به طور حتم شرکت پالایش نفت اصفهان در کنار دیگر سازمانها با حرکت به سمت خودکفایی ضمن اشتغال زایی خوشبختانه توانسته از خروج مقادیر قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری کند.
نشست با مدیران عامل بانک‌ها با هدف جلب مشارکت آنها در طرح‌های توسعه‌ای شرکت پالایش نفت اصفهان و دیدار با شرکت های دانش‌بنیان‌ و تولیدکنندگان داخلی به‌منظور تأمین تجهیزات مورد نیاز و اقلام قابل ساخت پالایشگاهی از دیگر برنامه‌های دکتر محسن قدیری در نمایشگاه ساخت داخل بود.