|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

دکتر محسن قدیری در جمع همکاران شرکت پالایش نفت اصفهان با آرزوی اینکه سال ۱۴۰۱ سالی با برکت و معنویت برای همگان باشد، گفت: در سال جدید با تأسی از شعار سال( تولید، دانش بنیان و اشتغالزایی ) درصدد هستیم با کمک دهها تیم و گروه که در حال شکل گیری است، کلیه ریسک ها، نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدهای پالایشگاه را شناسایی کنیم و برای آنها راهکار بیابیم. همچنین در این مسیر تلاشمان بر این است که واحد عظیم پالایش نفت اصفهان را به حداکثر سوددهی برسانیم.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان افزود: تمام همت مان را بر جلوگیری از خام فروشی معطوف کرده ایم و زنجیره ارزش محصولاتمان را کامل و تکمیل خواهیم نمود.
وی با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ را به کمک مسئولین و کارکنان شرکت، پیروزمندانه به پایان رساندیم، اظهار داشت: تحریم ۴۲ ساله استکبارگران را که با هدف جلوگیری از استقلال و خودکفایی کشور عزیزمان صورت گرفته، به برکت خودباوری و تفکر شیعی حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری وخون شهدا، خنثی کرده ایم؛ ما به جهان نشان داده  ایم که در تمام زمینه ها اعم از اقتصادی، نظامی و صنعتی روی پای خود ایستاده ایم؛ تاریخ گواهی می دهد که با همت دلیرمردان و شیرزنان صنعت نفت بدون نیاز به حتی یک کارشناس خارجی، به خودکفایی صنعتی رسیده ایم.
وی با تأکید بر اینکه ما قدرت ایمان و باور شیعی مان را به رغم مخالفان برای جهانیان به تصویر کشیده  ایم و در این راه هرگز غیرتمان را نخواهیم فروخت، تصریح کرد: باعث افتخار است که بگویم در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز از ساخت توربین، کمپرسور،پمپ و… گرفته تا کاتالیست واحدهای مختلف که روزی غربیان با تبختر به ما می فروختند، در داخل کشور تولید می شود.
قدیری در پایان بار دیگر با تبریک سال جدید، برای سلامتی، تندرستی و آرامش تمام مسلمین جهان و کشورمان دعای خیر کرد.