|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: سوم خرداد سال ۶۱ روز مقاومت، ایثار و پیروزی گفت: آزاد سازی خرمشهر به یاد ماندنی ‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است که همه ما به این پیروزی بزرگ افتخار می کنیم.
دکتر محسن قدیری افزود: فتح خرمشهر بزرگ ترین پیروزی بزرگ ایران بر دشمن بود که قدرت واقعی جمهوری ایران اسلامی و پوشالی بودن دشمن را به جهانیان نشان داد.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و امام شهیدان، سالروز این نصر بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مردم شهیدپرور و ولایت مدار شرکت پالایش نفت اصفهان تبریک گفت و اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر نمونه ای بارز از قدرت وحدت و همبستگی و انسجام مردمان سراسر ایران است که در این راه از پیر و جوان با یک¬دلی برای رهایی خرمشهر شتافتند و به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند. این راه با داریت مقام معظم رهبری قوی تر از قبل ادامه دارد.
دکتر روزبهانی استاد علوم سیاسی نیز طی سخنانی گفت : سوم خرداد یادآور یکی از بزرگ ترین رویدادهای تاریخ ایران اسلامی است، روزی که لشکر اسلام بر دشمن بعثی چیره گشت و خرمشهر قهرمان را از چنگال متجاوزان رها ساخت.
وی ادامه داد: تحریم های اقتصادی و دشمنی استبارگران هر روز ما را از قبل قوی تر کرده اند.
اجرای سرود سلام فرمانده توسط فرزندان همکاران این شرکت از برنامه های جذاب این روز بود.