|  English

|   عربی

صفحه اصلی
ورود/عضویت/پنل کاربری
اطلاعات تماس
ارسال پیام
نقشه
شرکت پالایش نفت اصفهان

نشست مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار، معاونین استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل پالایشگاه اصفهان برگزار شد.

دکتر سیدرضا مرتضوی در این نشست به توانمندی و ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای کمک به توسعه استان و نقش آفرینی آن ها در جذب اعتبارات و تصویب قوانینی که مسیر توسعه را هموارتر می سازد اشاره کرد و افزود: هم افزایی، همدلی مسئولین و همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی می تواند از حجم مشکلات استان بکاهد و موجب ارتقاء توسعه و آبادانی استان شود.
وی با تشریح عملکرد مدیریت استان درخصوص پیگیری های مطالبات و مصوبات سفر رئیس جمهور در هفته گذشته اظهار داشت: پروژه‌های نیمه تمام استان که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند در سفر ریاست جمهوری تعیین تکلیف و اعتبار لازم برای به پایان رسیدن آن‌ها دریافت شد تا خیرات آن نیز برای مردم منطقه احساس شود.
استاندار، سفر رییس جمهور برای استان اصفهان را سفری پربار و پربرکت برشمرد و گفت: با این سفر، فضای لازم برای پیگیری مطالبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستان ها و مطالبات قانونی مردم بیش از گذشته فراهم شد.
دکتر مرتضوی با انتقاد از اعلام نشدن ارقام دقیق میزان کاهش بارش ها تصریح کرد: برخی با اهدافی خاص در ارائه آمار درخصوص کاهش بارش ها و نیز میزان مصرف آب صنایع اغراق می کنند، درصورتی که مدیریت صحیح آب موجود می تواند فلات مرکزی را از مشکلات ناشی از کمبود آب نجات دهد.
مقام عالی دولت در استان افزود: صنایع استان اصفهان دارای سابقه فعالیت چندین دهه هستند ولی در حال حاضر مصرف آب این صنایع نسبت به گذشته بسیار تعدیل پیدا کرده است.

دکتر محسن قدیری مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان نیز  گزارشی  از فعالیت پالایشگاه  ارائه کرد.