پالایش نفت اصفهان
تاریخ: 1398/09/05    
همايش بزرگداشت ياد وخاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان برگزار شد همايش  بزرگداشت ياد  وخاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان برگزار شد
همزمان با روز بسيج مراسم بزرگداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان، درمحل سالن همايش اين شركت برگزار گرديد.
         در اين مراسم كه تعدادي از مسئولين صنعت نفت و استان و خانواده شهداي پالايشگاه نيز حضور داشتند، رئيس روابط عمومي پيام مدير عامل را به مناسبت اين روز خواند. در بخشهايي از پيام آمده است:  
         نسل ما از خون حسين (ع) جوشيده است و هرگز از جوشش نخواهد ايستاد و جان حقيقت جهان در همين نسل است كه مي‌تپد. شهيدان گرامي شركت پالايش نفت اصفهان اين وارثان خون سرور و سالار شهيدان، در كنار ديگر دلاور مردان ايران زمين در جبهه صنعت نفت از حقانيت انقلاب در مقابل كذب كفر دفاع كردند. در دل آنان داغي نهفته بود كه شعله آن را حضرت ابا عبدالله (ع) در سال شصت و يك هجري برافروخت. اگر چشم‌هاي ما آن را در نيابند ايراد بر ماست.
      شهيدان والا مقام  به سوي ميعاد الهي گام برداشتند و خانواده‌هاي گرامي ايشان (كه عزيزترين كسانشان بودند) ماندند، تا با حضور خويش عظمت و بزرگي كار سرپرست خود را بر ديدگان به تصوير بكشند. در روز بزرگداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر شركت پالايش نفت اصفهان خاك پاي بازماندگان  شهيدان عزيزمان را سرمه چشم خود مي كنيم  و از پروردگار دو  عالم مي خواهيم ما را ياري كند تا همواره در راه حق گام برداريم و هرگز شهيدان عزيزتر از جان مان را از خاطر نبريم،  چرا كه  بركت وجود ايشان تا هميشه، بر زندگي مان سايه گسترده است و بايد آن را قدر بدانيم.
      اجراي نمايش، سرود، دكلمه و تجليل از خانواده شهداي پالايشگاه...  از ديگر برنامه هاي اين مراسم معنوي بود و  پس از آن،   مزار شهداي بي نشان و محل يادمان شهداي عزيز شركت  گلباران شد. 
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal