پالایش نفت اصفهان
9 اسفندماه تاریخ: 1396/12/09    
پالايشگاه اصفهان آكنده از عطر دو شهيد گمنام شد پالايشگاه اصفهان  آكنده از عطر دو شهيد گمنام شد
صبح روز چهارشنبه(9 اسفندماه ) با حضور مديران و كاركنان شركت پالايش نفت اصفهان در مراسم وداع با شهدا، پيكرهاي مطهر دو شهيد گمنام دوران دفاع مقدس تشييع و تدفين شدند.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت اصفهان،  پيكرهاي مطهر دو شهيد گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از بلوار شهداي پالايشگاه اصفهان بر دوش كاركنان تشييع و در شركت تدفين شدند.
بر اساس همين گزارش روز سه شنبه 8 اسفندماه نيز خانواده هاي كاركنان پالايشگاه در شهرك شهيد محمد منتظري ، با حضور در مراسم شبي با شهدا پيكرهاي مطهر دو شهيد گمنام دوران دفاع مقدس را تشييع كردند.
مردم انقلابي اين شهرك از زن و مرد و پير و جوان، عصر اين روز  با آذين بندي و استقبال باشكوه، پيكرهاي مطهر اين شهداي گمنام را از ورودي شهرك تا مسجدالنبي و كانون فرهنگي بر روي دستان خود تشييع و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مراسم شبي با شهدا، اين پيكر هاي مطهر را در بر گرفته و در خلوتي عاشقانه با معبود خود راز و نياز كردند.
گفتني است پيكر هاي مقدس اين دو شهيد 22 و 27 ساله به تازگي در مناطق عملياتي فاو و شرق بصره تفحص گرديده  و اين عزيزان به  خاك وطن  بازگشته اند. 
 
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal